Godt oppmøte på basketkvelden

20141115_193951_1_bestshot

Årets Kirkevollmestere

Høstens Kirkevollmestere

Nærmere 70 spillere og ca 40 voksne fordelt på 12 lag og ett rullestollag var lørdag samlet til Kirkevoll sin etter hvert tradisjonsrike basketkveld i Bjarghallen. Deltakerantallet var ny rekord, og de aller fleste spillere var under 14 år, så det gror godt i klubben vår. Vi hadde også «legender» på besøk, som hver var spillende lagledere for de unge spillerne. Etter pizza og presentasjon av de aldersfordelte lagene var det uhøytidelig turnering i hallen. Etter nærmere to timer med korte kamper over tre baner, med mye godt og «fair» spill, ble mesterne kåret.

All-star-laget

All-star-laget

Høstens Kirkevollmestere ble Malte, Madelen, Felix, Ole, Lars og Nicholai.

Sølvet gikk til Igor, Fredrik, Erlend, Nicholas og Simon

Mestere i rullestolklassen ble Iselin, Petter, Ida, Vilde, Aleksander, Steinar og Nina

All-star laget ble: Magnus, Lars, Linnea, Elise, Nicolay, Petter, Kari og Mikal

Flere bilder fra basketkvelden:

Denne bildekrusellen krever javaskript.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: