Lørdag 9.mai er det klart for kombinert årsmøte, årsfest og tradisjonen tro basketkveld med turnering i Bjarghallen på Stavollen. Spillere, foreldre, trenere, lagledere, legender/tidligere spillere – alle er invitert! Programmet blir
17:30-18:30 Årsmøte og årsfest med pizza i (det gamle) klubbhuset til Bjarg.
18:30-20:15 Turnering i Bjarghallen, tilsvarende som tidligere med lag bestående av spillere i ulike aldre, og der årets Kirkevollmestere skal kåres! Og med egen rullestolbasketklasse.
20:15 – 20:45 Premieutdeling
Påmelding til lagleder eller med epost til klubben – det blir en egenandel kr 50 for pizza mm. Her bør alle stille – så sett av dagen!
Den formelle agendaen for selve årsmøtet blir:
Årsberetning
Regnskap og budsjett
Forslag
Valg
Forslag til årsmøtet må være styret i hende senest 1 uke før årsmøtet (2.mai). Årsberetning og fullstendig saksliste med evt. forslag satser vi å legge ut på klubbens hjemmesider noen dager før årsmøtet.
Velkommen!
Legg igjen en kommentar